do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En Aktualności
13.06.2018 Weekend z Geoparkiem Przedgórze Sudeckie 23 czerwca 2018

W pierwsze dni wakacji zapraszamy wszystkich na niezwykły tydzień na Przedgórzu Sudeckim.  Pokażemy wam nie tylko piękno tutejszej przyrody, ale także ciekawe zabytki kulturowe oraz zupełnie odjazdową geologię regionu (zobaczycie, że geologia wcale nie jest nudna). Tajemnicze kopalnie, wysokie wieże i głębokie wąwozy, zamki i pałace, klasztory, twierdze, jedyne w swoim rodzaju Georetum, niezwykłe minerały to tylko część tego, co będzie można zobaczyć.

 

 

 

więcej
 
31.03.2018 Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych Wszystkim mieszkańcom i sympatykom Janowca składamy życzenia pełne słońca i radości. Niech spełnią się wszystkie marzenia, troski na dobre odejdą wraz z zimą, a nadzieja na lepsze jutro niech wypełni najbliższy czas. Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia życzy Grupa Odnowy Wsi.

więcej
 
25.03.2018 Janowiecka palma wielkanocna najpiękniejsza!

Niezwykle miło jest nam poinformować, że nasza wykonana „na ostatnią chwilę” w sobotę sołecka palma wielkanocna wygrała w kategorii „Palma Tradycyjna” w Konkursie Palm 2018 podczas 12. Jarmarku Wielkanocnego w Bardzie. Jury doceniło naszą pracę oraz uwzględnienie w palmie wszystkich tradycyjnych elementów, takich jak zioła, zboża, bazie, rośliny zielone i oryginalnych kwiatów z bibuły.
 

więcej
 
16.03.2018 Uroczystość z okazji Dnia Kobiet

W ubiegłą sobotę w świetlicy wiejskiej w Janowcu znowu się działo! Tym razem mieszkanki wsi, które zaprosiły do wspólnego świętowania także panów, obchodziły uroczyście Dzień Kobiet. Nie były to jednak tradycyjne obchody ani uroczysta akademia – nic z tych rzeczy! Choć mnóstwo śmiechu i wspomnień wzbudziły prezenty dla obecnych pań – wręczone na wesoło goździki i pończochy.

więcej
 
08.03.2018 Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Wszystkim Paniom, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych chwil w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i abyście zawsze czuły się doceniane. Drogie Panie, dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym… 

 

 

                                          W imieniu wszystkich mężczyzn redakcja Janowiec.org.pl

więcej
 
05.02.2018 Zapraszamy na wieczór literacko-muzyczny

Zapraszamy na wieczór literacko-muzyczny p.t. Strofy Walentego w dniu 10-go lutego o godzinie 17-ej w świetlicy w Janowcu. Zapewniamy dozę romantyzmu, trochę refleksji i dużo humoru. Zapraszamy mieszkańców, ich bliskich, znajomych,sympatyków i przyjaciół Janowca. Drzwi naszej świetlicy są otwarte dla wszystkich. Bądźmy razem.

więcej
 
05.02.2018 Ceramiczne Warsztaty Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w naszych warsztatach  artystyczno-ceramicznych od wtorku 6-go lutego.

więcej
 
21.01.2018 Owieczki

...” Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie, jak tam chcecie, a ja przecież wam powiadam, dobrych ludzi moc na świecie. I są blisko nas. Pokazała to zorganizowana przez p. Bożenę Chodorowską akcja poszukiwania i sprowadzenia owiec, które od ponad dwóch miesięcy zagubiły drogę do domu. 

więcej
 
10.01.2018 Do szopy… noworocznej w Janowcu!

Janowiec, 7 stycznia 2018 r.

 

Noworoczne jasełka (a właściwie szopa) w Janowcu stały się już chyba nową, poświąteczną tradycją! W tym roku członkowie janowieckiej amatorskiej grupy teatralnej składającej się z aktorów zarówno nastoletnich, jak i 60+ ponownie dali z siebie wszystko, wystawiając sztukę jasełkową na wesoło.
 

więcej
 
29.12.2017 Zapraszamy na "Janowiecką Szopę Noworoczną"

Serdecznie zapraszamy na Janowiecką Szopę Noworoczną oraz na wspólne kolędowanie. Spotkamy się w dniu 7-go stycznia 2018 roku o godzinie 16-ej w świetlicy wiejskiej w Janowcu. Zapewnimy wszystkim, którzy nas zaszczycą swoją obecnością niezłą dozę humoru oraz przyjemność ze wspólnego kolędowania.
 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   następny  >>