do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En 
Aktualności
14.04.2016 Ja i moje hobby – zapraszamy wszystkich mieszkańców do nowego projektu!

Pod adresem www.jaimojehobby.wordpress.com znajdziecie Państwo galerię pasji, artystycznych działań, różnego rodzaju hobby, kolekcji i sposobów spędzania wolnego czasu i realizowania siebie! Kilkoro mieszkańców już pokazało kawałek siebie, to, co zazwyczaj trzymamy w przysłowiowej „szufladzie” i pokazujemy tylko znajomym i rodzinie. Zapraszamy do dzielenia się swoimi pomysłami i zainteresowaniami. 

 

więcej
 
11.04.2016 Spotkanie poświęcone czarownicom

 W sobotę, w świetlicy wiejskiej w Janowcu,  odbył się wykład pod tytułem „Czarownice - nie tylko w bajkach”. Na spotkanie poświęcone czarownicą przybyła liczna grupa osób zainteresowanych tą tematyką. Spotkanie rozpoczęła p. Katarzyna Grabań serdecznie witając zaproszonych gości, wśród których byli m.in.: burmistrza Barda p. Krzysztof Żegański i nowy dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Bardzie p. Michał Dawidowicz. 

więcej
 
04.04.2016 Zaproszenie na wykład

Tajemnicze, przerażające, budzące respekt i strach. Potrafiły pomóc, uleczyć, doradzić przy podejmowaniu decyzji. Czarownice. Jakie były i jakie są dziś? Zapraszamy na wykład p. Agnieszki Kornaś pod tytułem "Czarownice - nie tylko w bajkach" który odbędzie się 9-go kwietnia 2016 roku o godzinie 15:30 w świetlicy wiejskiej w Janowcu.

więcej
 
25.03.2016 Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najszczersze życzenia wiary, nadziei i miłości. Oby nadchodzący czas był przepełniony spotkaniami z rodziną i odpoczynkiem, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań, a nadchodząca wreszcie wiosna wypełniła słońcem nasze życie.

więcej
 
22.03.2016 Jarmark Wielkanocny w Bardzie

W niedzielę 20 marca w Bardzie odbył się X Jarmark Wielkanocny. Nasze sołectwo brało udział w konkursie na "najbogatszy w tradycję stół wielkanocny ". Na stole znalazły się pyszne ciasta, domowe wędliny, nalewki, pyszna zupa oraz cieszące oko jajka, palmy i dekoracje wielkanocne. Składamy gorące podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania pysznych specjałów.

więcej
 
10.03.2016 Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

W niedzielę 6 marca z okazji Dnia Kobiet, odbyło się spotkanie Pań, mieszkanek Janowca zorganizowane przez nie same i z własnych środków. W spotkaniu uczestniczyło wiele Pań, Cieszy, że jeszcze chcemy się spotykać, chcemy pobyć ze sobą i spędzić razem czas. Dziękujemy wszystkim dzięki którym było smacznie, było ładnie i miło.
 

więcej
 
08.03.2016 Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Wszystkim Paniom, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych chwil w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i abyście zawsze czuły się doceniane. Drogie Panie, dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym… 

więcej
 
28.02.2016 Warsztaty plastyczne pt. „Ciekawe pomysły na ozdoby świąteczne”

W sobotę 27-go lutego w świetlicy w Janowcu odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Ciekawe pomysły na ozdoby świąteczne”. Prowadzący zajęcia zainspirowali dzieci do wykonania świątecznych ozdób – były zajączki, kurczaczki i pisanki. 

więcej
 
25.02.2016 Zaproszenie - „Ciekawe pomysły na ozdoby świąteczne"

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy, zapraszamy wszystkich zainteresowanych, dzieci  i dorosłych do wzięcia udziału w przygotowaniu ozdób świątecznych. Spotkajmy się w sobotę 27-go lutego o godzinie 10-ej w świetlicy w Janowcu.

więcej
 
15.02.2016 "Ferie w Janowcu" zakończone

Drugi tydzień ferii zimowych w Janowcu upłynął zgodnie z przyjętym programem. Program był tak skonstruowany, by oprócz zabawy miał cechy edukacyjne w różnych dziedzinach. W pierwszym dniu -dniu wyprawy po skarby, pogoda dopisała i humory też. Dotarliśmy, piękną drogą, do Laskówki, naszego sąsiada. Poznaliśmy jej historię, a początki są podobne do historii Janowca. 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   następny  >>