do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En Aktualności
14.02.2017 Zaproszenie - "Walentynki z pizzą w tle"

Zapraszamy do wspólnego pieczenia pizzy na spotkaniu pt."Walentynki z pizzą w tle". Spotykamy się w sobotę, 18-go lutego o godzinie 17-ej. Spotkanie wymaga wkładu finansowego w wysokości 5 zł. Prosimy o potwierdzenie udziału do czwartku, do 16-go lutego. Zgłoszenia prosimy kierować na nr. 601 704 587, p. K. Grabań. Osoby posiadające blaszki do pieczenia pizzy prosimy o wzięcie ich ze sobą.


                                                                                Grupa Odnowy Wsi

więcej
 
07.02.2017 Komunikat dotyczący Ferii !


Spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci uczestniczących w zajęciach podczas ferii zimowych w Janowcu odbędzie się w środę 8 lutego br. o godzinie 18:00 w świetlicy w Janowcu.


Zapraszamy!


Bożena Chodorowska i Barbara Sowa
 

więcej
 
07.02.2017 Ferie w Janowcu 2017

Przedstawiamy program ferii zimowych w Janowcu dla dzieci i młodzieży, przygotowany przez p. sołtys Barbarę Sowę oraz p. Bożenę Chodorowską.

więcej
 
05.02.2017 Teatr społeczny

Z inicjatywy Centrum Kultury w Bardzie, p. Michała Dawidowicza odbyły się, u nas w Janowcu, dwa spotkania związane z teatrem społecznym. Teatr społeczny jest to metoda budowania więzi w społecznościach lokalnych poprzez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystycznym. Rezultatem naszych  działań, działań naszych mieszkańców, ma być przygotowanie i realizacja spektaklu teatralnego opartego o historie ludzi, wydarzenia czy legend związanych z Janowcem. Wspólnie z prowadzącym, uczestnicy naszej społeczności a może i sąsiedzi maja napisać scenariusz, przygotować scenografię, kostiumy i zagrać w spektaklu.
 

więcej
 
25.01.2017 Zaproszenie na spotkanie

Zapraszamy w dniu 27-go stycznia (piątek) o godzinie 17.30 na spotkanie z p. Michałem Dawidowiczem. Spotkanie dotyczyć będzie spektaklu, który będą robić wszystkie wioski naszej gminy, a którego część bazować będzie na historiach związanych z Janowcem oraz filmów, które będą realizowane w oparciu o nasze legendy. 

więcej
 
23.01.2017 Dzień Babci i Dziadka

"Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków.
A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami.
Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal."

 

 

W dniu 21 stycznia dzieci i młodzież wraz z panią sołtys Barbarą Sową przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście zebrali się w świetlicy wiejskiej, gdzie o godzinie 16.30 rozpoczął się występ: dzieci mówiły wierszyki, grały na instrumentach w powietrzu czuć było jeszcze święta. Atmosfera świąt udzieliła się wszystkim zebranym i wspólnie śpiewaliśmy kolędy. 
                                                                       
                                                                                                               

więcej
 
21.01.2017 Przygotowania do uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

W czwartkowe popołudnie dzieci i młodzież nie tylko z Janowca uczestniczyły w warsztatach plastycznych, podczas których wykonywały upominki dla swoich Babć i Dziadków  nie zapominając oczywiście o seniorach mieszkających w naszej wsi. W skupieniu i z pietyzmem dzieci wykonały swoje prace, które zostaną wręczone w sobotnie popołudnie naszym gościom. 

 

więcej
 
17.01.2017 Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy nasze kochane Babcie, kochanych Dziadków oraz Seniorów w sobotę tj. 21.01.br. na występ dzieci i wspólne kolędowanie, które odbędzie się o godzinie 16:00 w świetlicy wiejskiej. 


Czeka na Was niespodzianka przygotowana przez dzieci i młodzież.

więcej
 
17.01.2017 Zaproszenie na próbę połączoną z warsztatami plastycznymi

Dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy na próbę połączoną z warsztatami plastycznymi w czwartek i piątek, (19 i 20.01.2017r.) która odbędzie się o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Janowcu.

więcej
 
07.01.2017 Jasełka w wykonaniu naszych mieszkańców

"Jest taki dzień..." kiedy dobroć, życzliwość emanuje ze wszech stron. Tak właśnie było 6-go stycznia wieczorem w Janowcu. Mimo trudnych warunków pogodowych i drogowych Goście tłumnie do nas, na Jasełka zawitali. Wielu z nich, na dodatek, z podarunkami. Swoją obecnością uroczystość uświetnili: Starosta Ząbkowicki Roman Fester oraz dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki w Bardzie p. Michał Dawidowicz, mimo obietnic zabrakło gospodarza naszej gminy p. Krzysztofa Żegańskiego.  

 

 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   następny  >>