do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En 
Aktualności
31.03.2018 Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych Wszystkim mieszkańcom i sympatykom Janowca składamy życzenia pełne słońca i radości. Niech spełnią się wszystkie marzenia, troski na dobre odejdą wraz z zimą, a nadzieja na lepsze jutro niech wypełni najbliższy czas. Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia życzy Grupa Odnowy Wsi.

więcej
 
25.03.2018 Janowiecka palma wielkanocna najpiękniejsza!

Niezwykle miło jest nam poinformować, że nasza wykonana „na ostatnią chwilę” w sobotę sołecka palma wielkanocna wygrała w kategorii „Palma Tradycyjna” w Konkursie Palm 2018 podczas 12. Jarmarku Wielkanocnego w Bardzie. Jury doceniło naszą pracę oraz uwzględnienie w palmie wszystkich tradycyjnych elementów, takich jak zioła, zboża, bazie, rośliny zielone i oryginalnych kwiatów z bibuły.
 

więcej
 
16.03.2018 Uroczystość z okazji Dnia Kobiet

W ubiegłą sobotę w świetlicy wiejskiej w Janowcu znowu się działo! Tym razem mieszkanki wsi, które zaprosiły do wspólnego świętowania także panów, obchodziły uroczyście Dzień Kobiet. Nie były to jednak tradycyjne obchody ani uroczysta akademia – nic z tych rzeczy! Choć mnóstwo śmiechu i wspomnień wzbudziły prezenty dla obecnych pań – wręczone na wesoło goździki i pończochy.

więcej
 
08.03.2018 Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Wszystkim Paniom, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych chwil w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i abyście zawsze czuły się doceniane. Drogie Panie, dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym… 

 

 

                                          W imieniu wszystkich mężczyzn redakcja Janowiec.org.pl

więcej
 
05.02.2018 Zapraszamy na wieczór literacko-muzyczny

Zapraszamy na wieczór literacko-muzyczny p.t. Strofy Walentego w dniu 10-go lutego o godzinie 17-ej w świetlicy w Janowcu. Zapewniamy dozę romantyzmu, trochę refleksji i dużo humoru. Zapraszamy mieszkańców, ich bliskich, znajomych,sympatyków i przyjaciół Janowca. Drzwi naszej świetlicy są otwarte dla wszystkich. Bądźmy razem.

więcej
 
05.02.2018 Ceramiczne Warsztaty Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w naszych warsztatach  artystyczno-ceramicznych od wtorku 6-go lutego.

więcej
 
21.01.2018 Owieczki

...” Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie, jak tam chcecie, a ja przecież wam powiadam, dobrych ludzi moc na świecie. I są blisko nas. Pokazała to zorganizowana przez p. Bożenę Chodorowską akcja poszukiwania i sprowadzenia owiec, które od ponad dwóch miesięcy zagubiły drogę do domu. 

więcej
 
10.01.2018 Do szopy… noworocznej w Janowcu!

Janowiec, 7 stycznia 2018 r.

 

Noworoczne jasełka (a właściwie szopa) w Janowcu stały się już chyba nową, poświąteczną tradycją! W tym roku członkowie janowieckiej amatorskiej grupy teatralnej składającej się z aktorów zarówno nastoletnich, jak i 60+ ponownie dali z siebie wszystko, wystawiając sztukę jasełkową na wesoło.
 

więcej
 
29.12.2017 Zapraszamy na "Janowiecką Szopę Noworoczną"

Serdecznie zapraszamy na Janowiecką Szopę Noworoczną oraz na wspólne kolędowanie. Spotkamy się w dniu 7-go stycznia 2018 roku o godzinie 16-ej w świetlicy wiejskiej w Janowcu. Zapewnimy wszystkim, którzy nas zaszczycą swoją obecnością niezłą dozę humoru oraz przyjemność ze wspólnego kolędowania.
 

więcej
 
23.12.2017 Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim mieszkańcom i przyjaciołom Janowca, a także gościom odwiedzającym naszą witrynę, pragniemy złożyć świąteczne życzenia: Niezapomnianych chwil, spędzonych bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Niech w nadchodzącym Roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszcza, a wiara codziennie dodaje sił i energii do realizacji nowych pomysłów.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   następny  >>