do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En 
Aktualności
Zaproszenie na zajęcia wakacyjne!

Kochane Dzieci! Szanowni Rodzice!


Tym razem propozycja dla Was! Zapraszamy na niezwykłe zajęcia wakacyjne: doświadczymy bliskich spotkań z czworonogami, poznamy tajemnice ula i leśnych zakątków, przeniesiemy się w czasie do średniowiecznego zamku i sprawdzimy się na cyrkowej arenie, a nawet doświadczymy klimatu Afryki! Tego jeszcze nie było!
Nie zwlekajcie.

Ilość miejsc ograniczona!

więcej
 
III Weekend z Geoparkiem Przedgórze Sudeckie za nami!

Jak zwykle było barwnie, zaskakująco i ciekawie. Spotkaliśmy się o godzinie 10.00 na przystani w Janowcu. Po formalnościach i zapoznaniu się z regulaminem (m. in. środki ostrożności i zasady zachowania w dobie koronawirusa) uczestnicy poznali powód „Awantury w krainie Jana od owiec” i zostali zaangażowani w akcję ratunkową legendarnej postaci zielarza i medyka. W grupach rodzinnych pokonywali zgodnie z trasą na mapie kolejne etapy gry terenowej, zdobywając wymagane sprawności i „dary”, które docelowo miały umożliwić uwolnienie Jana od owiec. Zabawa rozgrywała się w pięknych plenerach Gór Bardzkich. Zakończona została wspólnym tworzeniem legendarnego Kwiatu Paproci, dzięki któremu „wykupiono” niezbędnego w „czasach zarazy” uzdrowiciela.

więcej
 
Zaproszenie - Weekend z Geoparkiem 2020

Grupa Odnowy Wsi Sołectwa Janowiec i Fundacja "Kraina Pod Słońcem" zaprasza do udziału w III-ej edycji imprezy ;Weekend z Geoparkiem.
Szczegóły na plakacie.

 

więcej
 
Teatr „LAJT” zaprasza na przedstawienie pt.”Moralność Pani Dulskiej”

W sobotę 7 marca 2020r. o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Janowcu, odbędzie się premiera przedstawienia pt. "Moralność Pani Dulskiej".

więcej
 
16.01.2020 Lajtowa Szopa Noworoczna

5-go stycznia 2020 roku spotkaliśmy się kolejny raz na imprezie związanej ze świętami Bożego Narodzenia. Zwyczaj ten ma w Janowcu co najmniej 16 lat. Od kilku lat program ten realizuje miejscowy teatr LAJT. Tym razem były to jasełka p.t. Janowiecka Szopa, zrealizowane pod kierunkiem p. Joanny Tofel we współpracy z  p. Pawłem Oleaszem.
 

więcej
 
Szopa Noworoczna - Zaproszenie

TEATR LAJT ZAPRASZA: 5 stycznia 2020 r. (w niedzielę) godz. 17.00 ŚWIETLICA WIEJSKA W JANOWCU

więcej
 
Życzenia

Grupa Odnowy Wsi sołectwa Janowiec i Zarząd Fundacji "Kraina Pod Słońcem" składa mieszkańcom i sympatykom Janowca życzenia kolejnych szczęśliwych dni oraz wspólnych spotkań i działań na rzecz całej naszej wspólnoty.

 
07.11.2019 Zaproszenie na Narodowe Święto Niepodległości

Serdecznie zapraszamy na obchody Dnia Niepodległości w Janowcu 10.11.2019r. godz. 15:30 w Świetlicy wiejskiej.

więcej
 
31.10.2019 Zaproszenie na "Dziady" NA WIEJSKIEJ SCENIE

Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców 9 listopada 2019 o godz. 17.00 na spektakl według dramatu Adama Mickiewicza "Dziady" cz. II.

więcej
 
31.10.2019 Dofinansowanie projektu "DZIADY " NA WIEJSKIEJ SCENIE

Grupa z Janowca BARDOWIE Z BARDA uzyskała wsparcie i dofinansowanie projektu "DZIADY " NA WIEJSKIEJ SCENIE. Gratulujemy! I życzymy powodzenia w realizacji inicjatywy. Projekt jest dofinansowany ze środków Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw realizowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   następny  >>