do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En 
Aktualności
17.01.2017 Zaproszenie na próbę połączoną z warsztatami plastycznymi

Dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy na próbę połączoną z warsztatami plastycznymi w czwartek i piątek, (19 i 20.01.2017r.) która odbędzie się o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Janowcu.

więcej
 
07.01.2017 Jasełka w wykonaniu naszych mieszkańców

"Jest taki dzień..." kiedy dobroć, życzliwość emanuje ze wszech stron. Tak właśnie było 6-go stycznia wieczorem w Janowcu. Mimo trudnych warunków pogodowych i drogowych Goście tłumnie do nas, na Jasełka zawitali. Wielu z nich, na dodatek, z podarunkami. Swoją obecnością uroczystość uświetnili: Starosta Ząbkowicki Roman Fester oraz dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki w Bardzie p. Michał Dawidowicz, mimo obietnic zabrakło gospodarza naszej gminy p. Krzysztofa Żegańskiego.  

 

 

więcej
 
31.12.2016 Zaproszenie na jasełka

Serdecznie zapraszamy do nas, do Janowca na jasełka w dniu 6-go stycznia 2017r. na godzinę 17-tą. Będzie i radośnie i chwila zadumy. Takich jasełek jeszcze u nas nie było, a nawet w całej gminie.


                                                           

              Zapraszają aktorzy - mieszkańcy Janowca
 

więcej
 
28.12.2016 Historia szopki w Janowcu

Historia szopki w Janowcu sięga 2007 r. Przygotowywaliśmy kolejne jasełka, a że wszystkich dzieci była mała garstka, bo tylko dziewięcioro postanowiliśmy, że będą to jasełka kukiełkowe w których każdy aktor zagra dwie role. Tego wymagał scenariusz. 

więcej
 
24.12.2016 Życzenia świąteczne

Jak co roku magia świąt Bożego Narodzenia puka do drzwi naszych domów. Dookoła nas rozkwitają radość, ciepło, miłość i optymizm. 

 

Z tej okazji wszystkim mieszkańcom i przyjaciołom Janowca, a także gościom odwiedzającym naszą witrynę,  pragniemy złożyć świąteczne życzenia: niech pod rodzinnym dachem nie zabraknie światła świecy, ciepła rodzinnej atmosfery i spełnienia najskrytszych marzeń.

więcej
 
20.12.2016 Choinka ubrana, szopka zbudowana

Boże Narodzenie tuż tuż, a we wszystkich domach przygotowania do świąt idą pełną parą. Na szczęście w tym tak zajętym czasie udało się nam w sobotę znaleźć chwilkę na odrobinę kreatywnej zabawy i nauki. W tym roku choinka w świetlicy w Janowcu jest ubrana od stóp do głów w papierowe ozdoby! 

więcej
 
11.12.2016 Święty Mikołaj zawitał do Janowca

Święty Mikołaj dotrzymał obietnicy i w sobotę 10-go grudnia, zawitał do świetlicy w Janowcu w asyście dwóch, pięknych śnieżynek. Przywiózł pełen wóz i dwa kosze prezentów. Święty Mikołaj był niezwykle łaskawy bo prezentami obdarował nie tylko dzieci, ale też dorosłych mieszkańców. Wszyscy razem przeżywaliśmy radość z otrzymanych prezentów i radość ze wspólnej zabawy, ze spotkania.

więcej
 
06.12.2016 Zaproszenie na spotkanie ze Św. Mikołajem

Wiadomość z ostatniej chwili !!!


Otrzymaliśmy wiadomość od Św. Mikołaja, że przybędzie do nas, do Janowca 10-go grudnia o godzinie 17-ej. Równocześnie przeprasza, że nie może być wcześniej z powodu nawału pracy.


 

 

więcej
 
27.11.2016 Wieczór wspomnień już za nami

Kolejny wieczór wspomnień za nami. Dziś wspominaliśmy szkołę w Janowcu. Było to już dobrych parę lat wstecz a uczennice Halinka Wójcik, Mirka i Zosia Malarskie, Basia Sowa, Wańdzia Berlińska, Wańdzia Trzebońska, Ela Górowska i Czesiu Pikos byli tak młodzi i tak radośni jak wtedy gdy siedzieli w szkolnych ławkach. Postanowiono, w przyszłym roku, w pierwszej połowie czerwca, zorganizować zjazd absolwentów szkoły podstawowej w Janowcu.


 

więcej
 
27.11.2016 Pierniczki kolorowe jak z bajki

W piątkowe popołudnie w Janowcu, już zapachniało świętami Bożego Narodzenia. Upieczone w czwartek aromatyczne ciasteczka nabrały kolorów i są już gotowe do zawieszenia na choince lub do zjedzenia. Chętnych do malowania lukrem i strojenia posypkami było tak wielu, że konieczne było upieczenie kolejnej partii pierniczków! A dzięki temu, że wszyscy przynieśli swoje ulubione produkty do zdobienia, każde dziecko mogło spróbować swoich sił w dekorowaniu ciastek najróżniejszymi sposobami. Każdy pierniczek jest inny, niepowtarzalny i wyjątkowy – bo zrobiony z sercem!

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   następny  >>