do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En Aktualności
Zaproszenie na Majówkę!

Rada Sołecka wsi Janowiec serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców w dniu 11.05.2019r. o godzinie 14:00 na majówkę połączoną z pracami porządkowymi na terenie, i w obrębie świetlicy wiejskiej.

więcej
 
23 kwietnia 2019 r. W pałacu królewny holenderskiej

Kolejną atrakcją dla pań z Janowca biorących udział w projekcie „Trzy żywioły kobiety” finansowanym przez Fundacja ORLEN - DAR SERCA, była wizyta w Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Choć ten imponujący zabytek z XIX wieku jest położony zaledwie 12 kilometrów od naszej wsi, wiele z naszych seniorek jeszcze nigdy w nim nie było!

więcej
 
Zaproszenie na spotkanie

W dniu 25-go kwietnia, o godzinie 18-ej, w świetlicy wiejskiej w Janowcu z udziałem p. Burmistrza odbędzie się, w związku z koniecznością aktualizacji strategii rozwoju Janowca, spotkanie Grupy Odnowy Wsi Sołectwa Janowiec.

 

 

więcej
 
Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie życzy Grupa Odnowy Wsi.

więcej
 
Warsztaty „Igraszki z wełną” Janowiec, 8-9 lutego 2019 r.

W piątek i sobotę w Agroturystyka "Dom Pod Słońcem" u pani Kasi Grabań po raz trzeci spotkały się seniorki, uczestniczki projektu „Trzy żywioły kobiety”, realizowanego dzięki Fundacja ORLEN - DAR SERCA .
Podczas dwudniowych warsztatów, podzielone na dwie grupy panie zostały wprowadzone w tajniki sztuki filcowania wełny na sucho. Pani Kasia przy użyciu naturalnej wełny z własnych owiec i dodatkowo wełny barwionej oraz specjalnych igieł i podkładek nauczyła uczestniczki podstawowych technik i metod wykonania prawdziwych cacuszek z wełny.

więcej
 
“Trzy żywioły kobiety: DUCH – CIAŁO – PRZESTRZEŃ”

W niedzielę 20. stycznia w Janowcu miała miejsce uroczysta inauguracja projektu “Trzy żywioły kobiety: DUCH – CIAŁO – PRZESTRZEŃ”. Projekt opracowany został w odpowiedzi na konkurs grantowy pt. „Moje miejsce na Ziemi”, ogłoszony przez Fundację Orlen Dar Serca. Grupa Odnowy Wsi Janowiec, we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Ekologów we Wrocławiu, opracowała program skierowany do kobiet w wieku 60+, zamieszkujących wioski gminy Bardo. 

więcej
 
Janowiecka Szopka Noworoczna 2019

W sobotę 12. stycznia mieszkańcy Gminy Bardo tradycyjnie, bo już po raz trzeci, spotkali się na świetlicy wiejskiej w Janowcu, aby obejrzeć Szopkę Noworoczną, przygotowaną przez Ludowy Amatorski Janowiecki Teatr „LAJT”. 

więcej
 
06.01.2019 Zapraszamy na Janowiecką Szopkę Noworoczną!

Spektakl odbędzie się w dniu 12-go stycznia 2019 r. o godzinie 17-ej w świetlicy wiejskiej w Janowcu.

 

Równocześnie będzie prowadzona zbiórka pieniężna na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


 

więcej
 
22.12.2018 Życzenia świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim mieszkańcom i przyjaciołom Janowca, serdeczne życzenia świąt pełnych miłości, szczęścia i pomyślności. Niech będą one okazją do rodzinnych spotkań, przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. A w nadchodzącym 2019 roku wiara codziennie dodaje sił i energii do realizacji nowych pomysłów.

więcej
 
20.11.2018 Świętowaliśmy 100-lecie odzyskania niepodległości Polski!

W sobotę, 10 listopada br. świętowaliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w rokrocznie organizowanym spotkaniu wzięli udział mieszkańcy, rodziny i zaproszeni goście. W programie artystycznym dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki o treści patriotycznej. 

więcej
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   następny  >> 

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0