do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En 
Aktualności
25.01.2017 Zaproszenie na spotkanie

Zapraszamy w dniu 27-go stycznia (piątek) o godzinie 17.30 na spotkanie z p. Michałem Dawidowiczem. Spotkanie dotyczyć będzie spektaklu, który będą robić wszystkie wioski naszej gminy, a którego część bazować będzie na historiach związanych z Janowcem oraz filmów, które będą realizowane w oparciu o nasze legendy. 

więcej
 
23.01.2017 Dzień Babci i Dziadka

"Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków.
A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami.
Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal."

 

 

W dniu 21 stycznia dzieci i młodzież wraz z panią sołtys Barbarą Sową przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście zebrali się w świetlicy wiejskiej, gdzie o godzinie 16.30 rozpoczął się występ: dzieci mówiły wierszyki, grały na instrumentach w powietrzu czuć było jeszcze święta. Atmosfera świąt udzieliła się wszystkim zebranym i wspólnie śpiewaliśmy kolędy. 
                                                                       
                                                                                                               

więcej
 
21.01.2017 Przygotowania do uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

W czwartkowe popołudnie dzieci i młodzież nie tylko z Janowca uczestniczyły w warsztatach plastycznych, podczas których wykonywały upominki dla swoich Babć i Dziadków  nie zapominając oczywiście o seniorach mieszkających w naszej wsi. W skupieniu i z pietyzmem dzieci wykonały swoje prace, które zostaną wręczone w sobotnie popołudnie naszym gościom. 

 

więcej
 
17.01.2017 Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy nasze kochane Babcie, kochanych Dziadków oraz Seniorów w sobotę tj. 21.01.br. na występ dzieci i wspólne kolędowanie, które odbędzie się o godzinie 16:00 w świetlicy wiejskiej. 


Czeka na Was niespodzianka przygotowana przez dzieci i młodzież.

więcej
 
17.01.2017 Zaproszenie na próbę połączoną z warsztatami plastycznymi

Dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy na próbę połączoną z warsztatami plastycznymi w czwartek i piątek, (19 i 20.01.2017r.) która odbędzie się o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Janowcu.

więcej
 
07.01.2017 Jasełka w wykonaniu naszych mieszkańców

"Jest taki dzień..." kiedy dobroć, życzliwość emanuje ze wszech stron. Tak właśnie było 6-go stycznia wieczorem w Janowcu. Mimo trudnych warunków pogodowych i drogowych Goście tłumnie do nas, na Jasełka zawitali. Wielu z nich, na dodatek, z podarunkami. Swoją obecnością uroczystość uświetnili: Starosta Ząbkowicki Roman Fester oraz dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki w Bardzie p. Michał Dawidowicz, mimo obietnic zabrakło gospodarza naszej gminy p. Krzysztofa Żegańskiego.  

 

 

więcej
 
31.12.2016 Zaproszenie na jasełka

Serdecznie zapraszamy do nas, do Janowca na jasełka w dniu 6-go stycznia 2017r. na godzinę 17-tą. Będzie i radośnie i chwila zadumy. Takich jasełek jeszcze u nas nie było, a nawet w całej gminie.


                                                           

              Zapraszają aktorzy - mieszkańcy Janowca
 

więcej
 
28.12.2016 Historia szopki w Janowcu

Historia szopki w Janowcu sięga 2007 r. Przygotowywaliśmy kolejne jasełka, a że wszystkich dzieci była mała garstka, bo tylko dziewięcioro postanowiliśmy, że będą to jasełka kukiełkowe w których każdy aktor zagra dwie role. Tego wymagał scenariusz. 

więcej
 
24.12.2016 Życzenia świąteczne

Jak co roku magia świąt Bożego Narodzenia puka do drzwi naszych domów. Dookoła nas rozkwitają radość, ciepło, miłość i optymizm. 

 

Z tej okazji wszystkim mieszkańcom i przyjaciołom Janowca, a także gościom odwiedzającym naszą witrynę,  pragniemy złożyć świąteczne życzenia: niech pod rodzinnym dachem nie zabraknie światła świecy, ciepła rodzinnej atmosfery i spełnienia najskrytszych marzeń.

więcej
 
20.12.2016 Choinka ubrana, szopka zbudowana

Boże Narodzenie tuż tuż, a we wszystkich domach przygotowania do świąt idą pełną parą. Na szczęście w tym tak zajętym czasie udało się nam w sobotę znaleźć chwilkę na odrobinę kreatywnej zabawy i nauki. W tym roku choinka w świetlicy w Janowcu jest ubrana od stóp do głów w papierowe ozdoby! 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   następny  >>