do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En Aktualności
08.03.2016 Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Wszystkim Paniom, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych chwil w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i abyście zawsze czuły się doceniane. Drogie Panie, dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym… 

więcej
 
28.02.2016 Warsztaty plastyczne pt. „Ciekawe pomysły na ozdoby świąteczne”

W sobotę 27-go lutego w świetlicy w Janowcu odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Ciekawe pomysły na ozdoby świąteczne”. Prowadzący zajęcia zainspirowali dzieci do wykonania świątecznych ozdób – były zajączki, kurczaczki i pisanki. 

więcej
 
25.02.2016 Zaproszenie - „Ciekawe pomysły na ozdoby świąteczne"

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy, zapraszamy wszystkich zainteresowanych, dzieci  i dorosłych do wzięcia udziału w przygotowaniu ozdób świątecznych. Spotkajmy się w sobotę 27-go lutego o godzinie 10-ej w świetlicy w Janowcu.

więcej
 
15.02.2016 "Ferie w Janowcu" zakończone

Drugi tydzień ferii zimowych w Janowcu upłynął zgodnie z przyjętym programem. Program był tak skonstruowany, by oprócz zabawy miał cechy edukacyjne w różnych dziedzinach. W pierwszym dniu -dniu wyprawy po skarby, pogoda dopisała i humory też. Dotarliśmy, piękną drogą, do Laskówki, naszego sąsiada. Poznaliśmy jej historię, a początki są podobne do historii Janowca. 

więcej
 
03.02.2016 Ferie w Janowcu - program

Zapraszamy wszystkich, korzystających z ferii zimowych oraz ich rodziców. Zapraszamy także osoby zainteresowane  z sąsiednich sołectw. W środę, 10-go lutego, Centrum Kultury i Biblioteka organizuje wyjazd na basen do Kłodzka. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do Sołtysa. Z tymi, którzy pozostaną na miejscu spotkamy się w świetlicy, jak zwykle o 10-ej.

więcej
 
26.01.2016 Zebranie Grupy Odnowy Wsi - podsumowanie roku

W dniu 25-go stycznia odbyło się spotkanie Grupy Odnowy Wsi Sołectwa Janowiec poświęcone omówieniu działalności w roku ubiegłym i propozycji zorganizowania zajęć w drugim tygodniu ferii zimowych. Został  przedstawiony i omówiony plan zajęć na poszczególne dni. W spotkaniu udział wzięli członkowie Grupy: K. Grabań, P. Kociołowicz, M. Maślak, A. Piotrowska, J.Sobczyk, przedstawiciel Rady Sołeckiej M. Koszałka. W przygotowaniu planu zajęć brali udział pp. A.M. Kornasiowie.

więcej
 
23.12.2015 Życzenia świąteczne

Święta  Bożego Narodzenia to czas radości, życzeń i spotkań w gronie Najbliższych. To czas, kiedy zatrzymujemy się i dzielimy Dobrą Nowiną. Nasze domy wypełnia atmosfera wzajemnej życzliwości, nadziei  i ciepła rodzinnego. Wigilijny opłatek, pachnąca choinka, wspólnie śpiewane kolędy powodują, że bożonarodzeniowy czas przeżywamy w sposób szczególny.

 

 

więcej
 
22.12.2015 Dobre anioły przyleciały do Janowca

Już od 3 lat, przed świętami Bożego Narodzenia, do Janowca zlatują się dobre anioły. Anioły są z nami w każdym momencie naszego życia. Czuwają nad nami, podnoszą na duchu w chwili zwątpienia, inspirują, pomagają. Wszystkim, którzy otworzyli dla nich drzwi swoich domów dziękujemy.

więcej
 
14.12.2015 Zakończenie projektu "Bardo.Szopka"

W niedzielę 13-go grudnia uczestniczyliśmy w uroczystym zakończeniu projektu pt. "Bardo.Szopka", dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. Przedstawienie zostało zrealizowane na podstawie opowiadania Olgi Tokarczuk   "Bardo.Szopka", a  wyreżyserowane przez p. Marzenę Łukasik. 

więcej
 
03.12.2015 Anioły III edycja

Już grudzień. Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji "Anioły w Janowcu". Każdy dom ma swego Anioła, a jeśli go jeszcze nie ma, to zaprośmy go do siebie, pokażmy, że jest oczekiwany i mile widziany. Czy mały, czy duży, smutny czy uśmiechnięty - każdy będzie tym oczekiwanym i potrzebnym. Janowiec z Aniołami dzięki uśmiechom i wzajemnej życzliwości będzie bliższy niebu. Niech każdy z nas ma w tym swój udział.
 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   następny  >>