do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En 
Aktualności
30.05.2017 Ruszyły zapisy na II Janowiecki Bieg Rodzinny

Miło jest nam zaprosić wszystkich miłośników biegania na II Janowiecki Bieg Rodzinny, który odbędzie się 29 lipca 2017 roku w Janowcu. Zapisy mieszkańców na bieg przyjmowane są do 15 czerwca 2017 poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: solectwojanowiec@gmail.com (wg wzoru: imię, nazwisko, rok urodzenia, bieg na 5 km lub 1,2 km).

 

Prowadzony będzie ręczny pomiar czasu. Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w II Janowieckim Biegu Rodzinnym będzie mógł wybrać spośród dwóch biegów, różniących się dystansem, trasą i obowiązkiem uiszczenia opłaty wpisowego. Do wyboru jest bieg główny zorganizowany na dystansie 5 km, którego trasa będzie poprowadzona ulicami oraz drogami leśnymi. Udział w tym biegu wiąże się z opłatą wpisowego wynoszącą 10 zł płatną gotówką w dniu biegu. Uwaga! Limit uczestników biegu głównym na dystansie 5 km wynosi: 50 miejsc. W przypadku braku chętnych z Janowca do biegu głównego zaprosimy biegaczy z grup biegowych działających w powiecie ząbkowickim.

 

Drugim biegiem będzie bieg rodzinny na dystansie ok. 1,2 km. Udział w tym biegu jest bezpłatny, jego trasa biegnie ulicami górnego i dolnego Janowca. Zachęcamy całe rodziny do udziału w II Janowieckim Biegu Rodzinnym. Jeśli nie będziesz biegł a chcesz pomóc nam w Organizacji jako wolontariusz to też napisz. (potrzebujemy parę osób szybko jeżdżących na rowerach, osób ładnie piszących oraz wolontariuszy na trasie biegu i do organizowania zabaw dla dzieci - w zamian oferujemy udział w fajnej imprezie i dyplom wolontariusza).

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z trasami II Janowieckiego Biegu Rodzinnego

 

 

Trasa biegu 5 km | II Janowiecki Bieg Rodzinny 2017

 

 

 

 

Trasa biegu 1200 m | II Janowiecki Bieg Rodzinny 2017