do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En Aktualności
10.01.2018 Do szopy… noworocznej w Janowcu!

Janowiec, 7 stycznia 2018 r.

 

Noworoczne jasełka (a właściwie szopa) w Janowcu stały się już chyba nową, poświąteczną tradycją! W tym roku członkowie janowieckiej amatorskiej grupy teatralnej składającej się z aktorów zarówno nastoletnich, jak i 60+ ponownie dali z siebie wszystko, wystawiając sztukę jasełkową na wesoło.


Nic więc dziwnego, że przedstawienie w reżyserii pani Joanny Tofel zostało z pełnym sukcesem odegrane przy pełnej widowni. Mnóstwo śmiechu wzbudziły niewiarygodne przygody trzech króli, aniołków, pastereczek, króla Heroda i jego temperamentnej małżonki oraz przebiegłego diabła, któremu i tym razem nie udało się zniszczyć Bożego Narodzenia. Fantastyczne i wzruszające kreacje stworzyły też aktorki grające Maryję i Józefa. Nie zabrakło też uroczej Gwiazdy, czarownic i… bociana. Wszystko to w pięknej scenografii, w oryginalnych kostiumach i z profesjonalną oprawą muzyczną.


Po przedstawieniu nastąpiły życzenia noworoczne, słodki poczęstunek, wspólne kolędowanie a także koncert młodziutkich, bardzo zdolnych gitarzystek. Przy okazji imprezy odbyła się też zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.


Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, wspaniałej publiczności i wszystkim, którzy pomagali nam i wspierali nas podczas przygotowań do janowieckiej szopy noworocznej!